О компании

Несколько слов о IndustrialWinch.com

O Nas

Industrial Winch™ jest firmą w kooperacji z jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm produkujących wciągarki przemysłowe na świecie. Marka Industrial Winch™ produkuje wciągarki elektryczne, hydrauliczne oraz pneumatyczne do zastosowań przemysłowych, offshore oraz morskich. Nasza siedziba mieści się w Londynie a zakłady produkcyjne w Holandii.

Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowym i wdrożeniowym. Nasz zespół pracuje 24 godziny na dobę odpowiadając na zapytania ofertowe w ciągu kilku minut. Pomożemy Państwu dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym.

Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze, specjalnie dla klientów z Polski mamy przygotowane dodatkowe rabaty.

Nasza misja do dostarczanie urządzeń przekraczających normy jakościowe, osiągi, żywotność oraz bezpieczeństwo w takich dziedzinach jak porty, stocznie, platformy wiertnicze, konstrukcje stalowe, górnictwo, przemysł ciężki i inne.
Jesteśmy skupieni na dostarczaniu rozwiązań dopoasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i pewności co do posiadanych urządzeń. Aktywnie uczestniczymy w tym procesie dzięki otwartości, przejrzystości procedur operacyjnych, rygorystycznym testom oraz pełnej certyfikacji wciągarek.